Ceník

Jako rodiče víme, jak je trávit čas s dětmi krásné a přitom náročné, aby dostaly vše, co potřebují. Dá nám všem práci zajistit ten nejcennější poklad rodičů, ale stojí to za úsměvy dětí, jiskřičky v očích či objetí. Vážíme si zkušeností a odbornosti Tet a dle toho nastavujeme cenu.

Hlídání dětí v Praze

Dlouhodobé hlídání (minimálně 12 hodin/měsíc) 160,- Kč/h
Nepravidelné - jednorázové hlídání* 180,- Kč/h
Hlídání dalšího dítěte +25,- Kč/h/dítě
Celodenní hlídání, na oslavách, ve firmách, na dovolené dle dohody
SOS hlídání (zajištění do 12 hodin) 210,- Kč/h

* Jednorázové a SOS hlídání objednávejte telefonicky.

Minimální doba hlídání jsou 2 a půl hodiny. V případě prodloužení účtujeme poplatek za každou započatou půl hodinu (tolerance 5 minut). Platba na fakturu.

Dlouhodobé hlídání je hlídání, které je domluveno na pravidelné dny a časy.

Tety se k Vám v rámci hlavního města dopraví na vlastní náklady. Při hlídání v okolí Prahy klient hradí náklady na dopravu dle tarifu veřejné dopravy.

Naše Tety mají také rodinu a proto děkujeme, že v případě ukončení hlídání po 22 hodině, zajistíte jejich bezpečnou dopravu na MHD a po 24 hodině bezpečný přesun domů.

Pro objednání nebo dotaz klikněte zde

Zprostředkování Tety

Možnost zajištění zprostředkování znamená, že klient chce, aby Teta pro něj pracovala na přímo. Nikoliv pod agenturou, jak je tomu u ceníku za hlídání výše.

Proces u zprostředkování je následující: 1) Po uskutečnění a upřesnění si objednávky zašleme klientovi profily Tet, které by mohly hlídání zajistit. 2) V případě zájmu o setkání s nimi, uzavřeme s klientem smlouvu o zprostředkování. 3) Po výběru z kandidátek hradí klient mzdu přímo Tetě.

Součástí ceny za službu je zahrnuta nevratná platba 2.500 Kč při sjednání smlouvy o zprostředkování. Tato zprostředkovatelská provize zahrnuje inzerci, náklady na konkurz, ověření kvalifikace a potřebných náležitostí k výkonu. Doplatek klient hradí po nástupu chůvy do rodiny. Součástí je týdenní zkušební doba, asistenční služba a konzultace.

Počet hlídaných hodin za měsíc Garance Průměrné ohodnocení Tety Cena za službu
od 12 do 39 h /měsíc 1 měsíc 130,- Kč/h 6.000,- Kč
od 40 do 79 h/měsíc 2 měsíce 140,- Kč/h 7.500,- Kč
od 80 do 119 h/měsíc 3 měsíce 150,- Kč/h 10.000,- Kč

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Kontakt:

Tety na hlídání

služby pro rodinu- hlídání dětí

Ing. Hana Procházková

e-mail: info@tetynahlidani.cz

tel: +420 730 182 931

IČ: 028 29 053

Hlídání dětí od 2 a půl hodiny!

Zaujaly Vás naše služby a chcete se dozvědět více? Napište nám