Uvědomujeme si, jak je v dnešní době těžké najít optimální řešení pro hlídání dětí. Chceme Vám pomoci najít Tetu, která zajistí příjemně strávený den pro Vaše děti. 

Máme zkušenosti

Naše Tety mají podložené zkušenosti s hlídáním a mnoho z nich má již své vlastní děti nebo i vnoučata. Všechny prošly náročným pohovorem a předložily reference a materiály potvrzující své dovednosti. Dbáme na bezpečnost a proto má každá Teta školení první pomoci a bezpečnosti práce. Všechny mají čistý rejstřík trestů a dodržují Etický kodex. Služba Tety na hlídání je pojištěna proti poškození na majetku a zdraví do 5 milionů korun českých. 

Jsme přizpůsobiví

Tety Vaše dítě pohlídají doma nebo venku. Mohou jej vyzvednout ve školce nebo škole a dovézt na určené místo. Samozřejmostí je doprovod na kroužky a přesun domů. Pokud se Váš program prodlouží nebo si budete přát změnit místo předání, stačí pouze zavolat. Tety rády pohlídají i více dětí najednou, např. na párty nebo dovolené. Tety na hlídání zajišťují dohled nad učením, dodržování hygieny a udržováním pořádku.  

Hlídání na míru

Náš přístup je individuální. U pravidelného hlídání upřednostňujeme osobní setkání, aby jsme lépe poznali Vaše představy a mohli Vám tak najít vhodnou Tetu pro Vaši rodinu. Je pro nás důležitá Vaše spokojenost. V případě potřeby rádi zajistíme jinou Tetu. Aby i Vaše dítě bylo spokojené, doporučujeme předat co nejvíce potřebných informací. Rady, jak na to získáte v emailu po potvrzení objednávky. Tety jsou smluvně zavázány k zachování mlčenlivosti o klientech. 

V případě Vašich dotazů nebo objednávky pokračujte zde.

Kontakt:

Tety na hlídání

služby pro rodinu- hlídání dětí

Ing. Hana Procházková

e-mail: info@tetynahlidani.cz

tel: +420 730 182 931

IČ: 028 29 053

Hlídání dětí od 2 a půl hodiny!

Zaujaly Vás naše služby a chcete se dozvědět více? Napište nám